O Nas

Historia Galerii Versus to nie tylko historia samego miejsca, w którym można smakować piękno, dyskutować sens jego istnienia w naszym świecie czy nabyć niepowtarzalne egzemplarze prac artysty uświetniające później naszą codzienność. Galeria sztuki to również ludzie – ich marzenia, historia, wizje, plany, realizacje, ciężka praca, emocje.

Galeria to nie tylko sam artysta i jego prace, ale osoby, dzięki którym szerokie grono odbiorców o tych pracach w ogóle może usłyszeć i je zobaczyć.

Tak jest w przypadku Galerii Versus.

Nasza Galeria – jaką ją znacie lub dopiero poznacie – powstała z miłości oraz pasji do sztuki wspartych solidną porcją ciężkiej pracy zgranego duetu – Martyny i Patrycji.

Patrycja vel “Pati” to kreatywna, wszechstronna artystka bezgranicznie zakochana w sztuce i całkowicie jej oddana, będąca niczym serce pompujące świeżą krew w żyły Galerii. Martyna to szyja, głowa i mózg tego organizmu, które – jak na centrum zarządzania przystało – organizują, podtrzymują i czynią wciąż możliwym sprawne funkcjonowanie całości.

Czasami żartujemy sobie, studiując prace słynnego impresjonisty,
że Vincent van Gogh z pewnością sprzedałby za życia więcej niż tylko jeden własny obraz, gdyby mógł połączyć swój potencjał twórczy ze zdolnościami logistycznymi oraz marketingową siłą oddziaływania na takim poziomie, jaki Galerii Versus zapewnia praca Martyny.

Galeria Versus to spełnienie naszych zawodowych marzeń oraz miejsce realizacji dla każdej z nas. Pati pompuje krew, zasilając galerię w nowe, niepowtarzalne prace. Martyna, jak to mózg, umożliwia galerii bezpieczne funkcjonowanie i ciągłe wzrastanie.

Ten duet zaskoczy Was jeszcze nie jeden raz.

                                                                             Zapraszamy!

                                                                             Martyna i Pati

Galeria Versus

ul. Jatki 11, 
Wrocław 50-111

tel. +48 602 523 157

kontakt [at] versusgaleria.pl

Otwarte mamy

Poniedziałek - Piątek: 12:00 - 18:00
Weekendy: 12:00 - 18:00
Święta: Zamknięte

Versus Studio & Art Gallery

Grodziec 5, 
Zagrodno 59-516

tel. +48 602 523 157

kontakt [at] versusgaleria.pl

Otwarte mamy

Poniedziałek - Piątek: 12:00 - 18:00
Weekendy: 12:00 - 18:00
Święta: Zamknięte

Tu nas znajdziesz